نقاشی روسری سیاه قلم

آموزش سایه پردازی روسری در سیاه قلم

5/5 - (5 امتیاز)

آموزش نقاشی روسری در سیاه قلم

با عرض سلام خدمت همه هنردوستان گرامی و همراهان همیشگی سایت سفارش نقاشی چهره هایپررئال. این بار در ادامه آموزش های رایگان طراحی چهره، با آموزش نقاشی روسری در خدمت شما هستیم. در این آموزش سیاه قلم به صورت ویدیویی همراه با زیرنویس، کلیه مراحل کار به صورت روان توضیح داده شده است. لطفا برای مشاهده این ویدیو آموزشی، روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین برای یادگیری بهتر شما عزیزان، توضیحات گام به گام این آموزش در پایین ویدیو آورده شده است. لطفاً اگر این آموزش برای شما مفید بود، به آن امتیاز داده و سایت هایپررئال را به دوستان خود معرفی کنید. 

ابزار مورد نیاز طراحی روسری 

مقوای فابریانو یا اشتنباخ
پودر ذغال
قلموی نرم یا براش آرایشی
مداد کنته
محو کن
پاک کن مدادی
پاک کن اتودی

نقاشی روسری سیاه قلم مرحله یک

ابتدا طرح های پررنگ روسری را با مداد کنته می کشیم. سپس با مداد کنته قسمت های مشکی روسری را پررنگ می کنیم. سپس با محو کن آن ها را محو می کنیم تا پودر اضافی گرفته شود و موقع سایه زدن به اطراف پخش نشود. در انجام این مرحله اصلا عجله نکنید تا کار با کیفیت پیش برود.

نقاشی روسری سیاه قلم

طراحی روسری سیاه قلم مرحله دو

در ادامه با قلم موی نرم و با توجه به مدل سایه کلی روسری را می زنیم. به میزان تیرگی و روشنی ها دقت می کنیم تا حجم روسری ایجاد شود. قسمت هایی از روسری که دارای چین و چروک است را با توجه به مدل و با قلم موی نرم سایه می زنیم. در اینجا باید نهایت دقت را به کار بگیرید و خیلی ملایم و یک دست سایه بزنید. این باعث می شود که نقاشی پیوستگی خودش را از نظر سایه/ روشن ها حفظ کند.

نقاشی روسری در سیاه قلم مرحله سه

حال دوباره قسمت هایی از طرح روسری را که نیاز به تیرگی بیشتری دارد تیره می کنیم. با پاک کن مدادی نورهای ضعیف روسری را کار می کنیم. بعد طرح های روشن روسری را می کشیم و جاهایی که نیاز به نور بیشتری دارد از پاک کن اتودی استفاده می کنیم. در پایان دوباره قسمت هایی از طرح روسری را که نیاز به تیرگی و روشنی بیشتری دارد شارژ می کنیم.

نقاشی روسری سیاه و سفید

نکات مهم در نقاشی روسری سیاه قلم

  • استفاده از محوکن برای جلوگیری از پخش پودر به اطراف کار
  • داشتن توجه ویژه به تیرگی ها و روشنی ها
  • استفاده از قلم موی نرم برای ایجاد سایه کلی روسری
  • استفاده از پاک کن مدادی برای نورهای ضعیف
  • بکارگیری پاک کن اتودی برای نورهای قوی

مشاهده آموزش رایگان سیاه قلم

اگر به دنبال آموزش رایگان سیاه قلم هستید، کافی است از صفحه آموزش نقاشی چهره سایت هایپررئال بازدید کنید. در این صفحه انواع آموزش های طراحی چهره به روش هایپر رئال به صورت ویدئویی و رایگان در اختیار شما علاقمندان به نقاشی قرار داده شده است. همچنین برای اطلاع از کلاس آموزش سیاه قلم من، روی واتساپ به شماره 09027092870 پیام بدهید.

سفارش طراحی چهره

اگه تمایل دارید یک کادو خوب و ماندگار به عزیزانتون هدیه بدید، چه کادویی بهتر از نقاشی سیاه قلم چهره زیباشون می تونه باشه؟ پس هم اکنون با شماره 09027092870 روی واتساپ تماس گرفته و عکس دلخواهتون رو برای استعلام قیمت ارسال کنید. در سایت سفارش طراحی چهره هایپررئال نقاشی چهره مورد نظر شما با نهایت دقت و ظرافت در کمترین زمان ممکن انجام میشه. با وجود بکارگیری دقت و تمرکز بالا، برای رسیدن به حداکثر شباهت با عکس، اگه ایرادی در نقاشی ببینید، تا زمان جلب رضایت شما، نسبت به اصلاح نواقص اقدام خواهد شد. امیدواریم که شما هم به زودی به جمع یکی از صدها مشتری راضی هایپررئال بپیوندید.

سایت سفارش نقاشی
سایت سفارش نقاشی سیاه قلم

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *